Palun abi lõputöö küsimustikuga - otsin meesvastajaid!

Teema ei sobi mujale? Siis kritselda siia. Näiteks jõid end jälle täis ja ajad loba - lobise siin või arutame selle üle, kas haugi saab lapiku maa äärepealt või on siiski kivi taga peidus :D
Vasta
kenelipohlak
Postitusi: 1
Liitunud: 15. Mär 2023, 10:08

Palun abi lõputöö küsimustikuga - otsin meesvastajaid!

Postitus: # 55Postitus kenelipohlak »

Tere!

Olen Tallinna Tehnikaülikooli majandusteaduskonna III kursuse tudeng ja käesoleval kevadel kirjutan lõputööd teemal "Tarbija vaenulikkus Venemaa vastu Ukrainas toimuva sõjategevuse tõttu". Uuringu eesmärgiks on välja selgitada tarbijate vaenulikkus Venemaa suhtes Ukrainas toimuva sõjategevuse näitel Eesti turul.

Sellega seoses palun väga meesvastajate abi! Kui oled mees, siis palun vasta järgnevale küsimustikule - https://forms.gle/xkc7ZJWybdA1fkPE8. Naised on väga aktiivsed olnud, kuid et esinduslikkust saavutada, oleks hädasti mehi juurde vaja!

Küsitlusele vastamine võtab aega maksimaalselt 5-10 minutit. Kõik antavad vastused on konfidentsiaalsed ja kasutan neid vaid selle uuringu raames.

Kõigi vastajate vahel loosin (osalemine on vabatahtlik) välja ka 20€ Apollo kinkekaardi.

Suurimad tänusõnad
Keneli
manjer
Postitusi: 3
Liitunud: 9. Nov 2023, 13:19

Re: Palun abi lõputöö küsimustikuga - otsin meesvastajaid!

Postitus: # 88Postitus manjer »

Võta hetk ja lase oma meel rahuneda. Seksuaalne porn sisu võib olla lõõgastav viis end tunda ja nautida hetke. Keskendu oma kehale ja tunnetele, lastes kõikidel pingetel ja muremõtetel hajuda. Luba endale lõõgastuda, hingates sügavalt sisse ja välja. Olles hetkes kohal, avastad võime rõõmu ja naudingut tunda. See on aeg iseendale pühenduda, kogeda lõõgastust ja lasta end vabaks kõigest muust. Naudi seda rahulikku hetke, võimaldades endal tunda rõõmu ja rahu.
Vasta