Kõik meie e-poe kaubad on kohe olemas, mille postitame samal päeval. Transport on täiesti tasuta ja tagastada saab alati 14 päeva jooksul.

Transport | Tagastamine | Maksmine | Kiirus


Transport on tasuta

Kõik tooted postitame Omniva või Itella pakiautomaati ja see on täiesti tasuta. Lihtsalt tee tellimus ja saadame tellitud tooted pakiautomaati täiesti tasuta.

Tellimus jõuab pakiautomaati tavaliselt ühe tööpäevaga ja kui tellitud toode või tooted mingil põhjusel ei sobi, siis saab need alati tagastada.

Lisaks, kui puudub kogemus pakiautomaatidega, siis loe lihtsat õpetust, kuidas kasutada pakiautomaati.


Tagastamine on lihtne

Kui toode mingil põhjusel ei sobi, siis saab selle alati meile 14 päeva jooksul tagastada ja saate raha tagasi või soovi korral uue toote.

Tagastamise protsess on lihtne. Lihtsalt saata toode Peetri Selveri (Veesaare tee 2, Peetri, Rae vald) Itella või Omniva pakiautomaati järgmiste andmetega:

  • 👉 Saaja: LSHOP OÜ
  • 👉 Telefon: +372 59 069 923
  • 👉 E-mail: support@kalafoorum.ee

Niipea kui tagastus on jõudnud meieni, siis võtame Teiega koheselt ühendust. Tagastamisega seotud kulub tasub klient, v.a. kui toode on defektne ja kui võimalik, siis teavitage meid support@kalafoorum.ee või küsige julgelt lisainfot.


Maksmine

Maksta saab läbi Swedbank, SEB, LHV, Luminor, Coop Pank, Citadele, Revolut ja N20 pangalinkide.

Makse laekumine jõuab meie kontole koheselt ja sel juhul, kui tellimus on tehtud tööpäeviti enne 18:00, alustame tellimuse pakkimise ja saatmisega juba samal päeval.

Pärast edukat makset saate ka selle kohta kinnitava e-kirja. Kui kirja ei ole saabunud võtke ühendus support@kalafoorum.ee.


Kiirus – sama päeva tarne

Kõik meie tooted on Tallinna laos olemas ja seetõttu puuduvad pikad ooteajad. Kõik tööpäeviti enne 18:00 tehtud tellimused postitame samal tööpäeval, hilisemad järgmise tööpäeva hommikul.

Tellitud tooted jõuavad pakiautomaati umbes ühe tööpäevaga ja kui mingil põhjusel toode ei sobi, saate selle meile alati 14 päeva jooksul tagastada.


Tulen ise järgi

Peale kõike ülaltoodu saab tootele tulla ise järgi selliselt, et enne 18:00 tellitud toote saab samal tööpäeval kätte, aga väga mugavalt 24 tundi ööpäevas ja ise endale sobival ajal Peetri Selveri Omniva pakiautomaadist (Veesaare tee 2, Peetri, Rae vald).

Selleks vali kassas ostu vormistamise ajal transpordimeetodiks “Tulen ise järgi” ja vormista tellimus.

Pärast seda, kui tellimus komplekteeritud, saad SMS-i ja e-maili pakiautomaadi uksekoodiga ning saad minna tellitud toodetele järgi Peetri Selveri Omniva pakiautomaati.

Tööpäeviti enne 18:00 tehtud tellimused saab pakiautomaadist kätte juba paari tunniga, hilisemad järgmisel tööpäeval.

Pakke saab pakiautomaadist kätte ööpäevaringselt ja pakki hoiustatakse pakiautomaadis seitse tööpäeva. Seetõttu pakile on järgi minemiseks aega kuni seitse tööpäeva.

Sisene e-poodi »