Taani kalur jätkab videode postitamist OnlyFans platvormil

Taani kalur jätkab videode postitamist OnlyFans platvormil
Taani kalur jätkab videode postitamist OnlyFans platvormil

19. veebruaril andis Ralf Luik (tuntud rohkem kui Taani kalur) oma Facebooki grupis teada, et lõpetab seal videode postitamise ja kolis üle OnlyFans platvformile.

Paraku sellega seoses lõppeb ka tasuta videode nägemine, sest OnlyFans platvormil liikmelisus maksab 10 dollarit kuus, millele lisandub käibemaks.

«Tulgu ainult fännid ja eil pole mõtet kritiseerima hakata. Igaüks ehitab oma äri üles nii nagu oskab ja meie teeme seda sellisel kujul», kommenteerib Taani kalur oma Facebooki grpis otsust liikuda üle uuele platvormile.

Ta lisab, et keegi paraku tasuta liikmelisust ei saa ning naljatledes ütleb, et nemad mingi korruptsiooniga ei tegele: «Mingeid vabu pääseid mul ei ole, sest platvorm kontrollib tervet üritust ja korrupsooniga me ei tegele. No Lepauss natukene, aga ma olen saanud selle ka kontrolli alla».

Lõpetuseks ütleb, et polegi midagi muud, kui fännidega kohtuda teisel platvormil. Uus platvorm ja videod on leitavad aadressil: https://onlyfans.com/gammelfisherman

Mis on OnlyFans

OnlyFans ongi fännidele mõeldud portaal, kuhu saab lisada pilte, videoid ja tekste ning soovi korral materjalide näitemise eest küsida fännidelt liikmelisuse tasu.

Tänu sellele on platvormil väga palju täiskasvanute sisu pakkuvaid suuamudijaid, aga algselt on siiski portaal mõeldud kõikidele, kes tahavad oma materjalide eest saada liikmelisust. Olgu need koka – või antud näites kalastusvideo.

Sulle võib veel meeldida...